KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 10201214
nr 1020 1214
Etsning
Philippe Hardy, signerad, -85, motivet: 34x46
måndag 22 februari 2016
kl 19:51:39